De aanvangstijden zijn 10.00 uur en 14.30 uur, tijdens avondmaalsdiensten of met bevestigingen kan dit anders zijn.
Om de 14 dagen verschijnt er een nieuwe editie van het kerknieuws voorzien van actuele kerkelijke zaken met daarin ook een dienstregeling voor twee weken.
Per kwartaal wordt er een preekrooster opgesteld, door Henrie Telman 06-52523502 Hieronder vindt u het preekrooster.
Datum | Tijd | Voorganger | Opmerking |
---|---|---|---|
07-01-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | Ds. Rinkema | ||
14-01-2024 | 10:00 | Ds. Prins | Bevestiging legerpredikant |
14:30 | Gezamenlijke dienst | ||
21-01-2024 | 10:00 | Walid Alasaad | Student |
14:30 | Ds. R. de Graaf | ||
28-01-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | Bespreking wijk | ||
04-02-2024 | 10:00 | Ds. J. Zwart | |
14:30 | Ds. J. Dunnewind | ||
11-02-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | Gezamenlijke dienst | ||
18-02-2024 | 10:00 | Bram Heij | Student |
14:30 | Ludger Houtman | Student | |
25-02-2024 | 10:00 | H. Dorgelo | |
14:30 | J. Veurink | ||
03-03-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | Ruildienst | ||
10-03-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | Gezamenlijke dienst | ||
13-03-2024 | 19:30 | Ds. E Kramer | Biddag |
17-03-2024 | 10:00 | Ds. J. Dunnewind | |
14:30 | Ds. J. van Tuil | ||
24-03-2024 | 10:00 | J. Wilts | |
14:30 | Ds. A.P Feijen | ||
29-03-2024 | 19:30 | Ds. Boerma | Goede vrijdag |
31-03-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | Pasen / HA |
14:30 | K. Drost | ||
07-04-2024 | 10:00 | Ds. C. van Zwol | |
14:30 | Ds. A. J. Holsappel | ||
14-04-2023 | 10:00 | Ds. A.P. Feijen | |
14:30 | Geen dienst | ||
21-04-2023 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | Bespreking wijk | ||
28-04-2024 | 10:00 | Ds. R. de Graaf | |
14:30 | Ds. R. de Graaf | ||
05-05-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | |
14:30 | M. Muis | ||
09-05-2024 | 19:30 | Ds. R. Schipper | Hemelvaart |
12-05-2024 | 10:00 | Lyanne de Haan | Moederdag |
14:30 | Geen dienst | ||
19-05-2024 | 10:00 | Ruil | Pinksteren |
14:30 | Ds. Boerma | ||
26-05-2024 | 10:00 | Ds. W. van Herwijnen | |
14:30 | J. Wilts | ||
02-06-2024 | 10:00 | E. Veurink | |
14:30 | Jeroen Sytsma | ||
09-06-2024 | 10:00 | Jiska Hooglander | |
14:30 | Geen dienst | ||
16-06-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | Vaderdag |
14:30 | Ds. A.G. de Bruin | ||
23-06-2024 | 10:00 | Ds. Boerma | Bevestiging ambtsdragers |
14:30 | Ds. K. de Graaf | ||
30-06-2024 | 10:00 | S. Stelpstra | |
14:30 | Yooeun Seong |